Nasz zespół

Psychoedukacja dla rodziców

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na cykl spotkań, gdzie w przyjaznej, a nawet rodzinnej :), atmosferze można będzie wymienić się swoimi doświadczeniami rodzicielskimi, porozmawiać o trudnościach, których doświadczamy w rodzinach, a także poszukać odpowiedzi na nurtujące nas pytania i wątpliwości. Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci ze szczególnymi potrzebami rozwojowymi (spektrum autyzmu, ADHD). A wszystko to pod okiem pedagoga, certyfikowanej terapeutki środowiskowej dzieci i młodzieży oraz psychoterapeutki Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w jednej osobie - pani Kamili Wieczorek.

Spotkania będą miały charakter psychoedukacyjny, co daje możliwość podniesienia swoich kompetencji rodzicielskich. Będzie to również doskonała okazja do rozmowy przy kawie i ciastku na każdy ważny dla nas, rodziców, temat.

W razie potrzeby nasze wolontariuszki, na co dzień pracujące w Wolnej Szkole Żyrafa, zorganizują ciekawe zajęcia dla dzieci, aby umożliwić rodzicom spokojne uczestnictwo w spotkaniach. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, bardzo prosimy o wypełnienie formularza poniżej, aby zapewnić sobie możliwość uczestnictwa w projekcie.

Czekamy na Was w Wolnej Szkole Żyrafa! :)

• Adres: ul. Czarnoleska 1, 64-100 Leszno.
  • Prowadząca: Kamila Wieczorek - pedagog, certyfikowany terapeuta środowiskowy dzieci i młodzieży, psychoterapeuta Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w drodze do certyfikatu
  • Forma: spotkanie grupowe (max 20 osób)
  • Start: godzina 17:00
  • Czas trwania: 1,5 – 2 godziny (w zależności od zapotrzebowania)
  • Wydarzenie jest bezpłatne dla uczestników

Terminy i zapisy

Na każdy termin obowiązują zapisy (osobna lista na każdy termin). Listy zapisów będą uruchamiane 2 tygodnie przed terminem spotkania. W dniu rozpoczęcia zapisów do dat zostanie dodany link do formularza zapisów oraz dopisek, że zapisy zostały rozpoczęte.

Będzie można zapisać się również telefonicznie w godzinach 8:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 739 975 238 lub osobiście w Wolnej Szkole Żyrafa w tych samych godzinach.

Czekamy na Was z niecierpliwością!